About Us

Team

2002 yılında Diş Hekimi Emre DİKER tarafından kurulan Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği, mesleğimizin tüm branşlarında uzman diş hekimleri kadrosuyla ''Aile Diş Hekimliği'' felsefesinden yola çıkarak, çağdaş ve bilimsel düzeyde ve gerektiğinde aynı anda ekip çalışması sunarak hizmet veren bir kuruluştur.

Ortodonti Uzmanı

Dr. Dt. Ela Akça

1971 yılında Ankara’da doğdu. Lise eğitimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda 1999 yılında doktorasını tamamladı. 1999-2002 yılları arasında Ankara Bayındır Hastanesi Diş Kliniği’nde Ortodonti Uzmanı oalrak görev yaptı. 2002 yılından beri Özel Med-Diş Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde Ortodonti uzmanı olarak çalışmaktadır ve kliniğin kurucularındandır. Lingual ortodonti, Invisalign sistem sertifikalarına sahiptir. 2 yıllık Roth Williams Orthodontic Society eğitimini bitirerek, grubun üyesi olmuştur. Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti Derneği üyesidir. İngilizce bilmektedir. Evlidir ve bir erkek çocuğu vardır.
Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) Uzmanı

Dr. Dt. Tolga Genç

1982 yılında Artvin’de doğdu. Llisans eğitimini aldığı Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2005 yılında mezun oldu. Uzmanlık ve doktora eğitimini aynı üniversitenin Periodontoloji Anabilim Dalı’nda tamamlayarak 2014 yılında Periodontoloji alanında uzman doktor ünvanı aldı. 2015 yılından itibaren Özel Med-Diş Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde Diş Eti Hastalıkları (Periodontoloji) Uzmanı olarak çalışmaktadır. Mesleki uzmanlık ve ilgi alanları dental implant tedavileri, diş eti estetiği, diş eti çekilmesi tedavileri, güncel ve ileri ağız içi cerrahi uygulamalar (yumuşak ve sert doku ogmentasyonları) ve periodontal tedavilerdir. Türk Periodontoloji Derneği (TPD), Avrupa Periodontoloji Federasyonu (EFP) ve International Team for Implantology (ITI) üyesi olduğu bilimsel topluluklardır. İngilizce bilmektedir.
Endodonti (Kanal Tedavisi) Uzmanı

Uzm. Dt. İdil Arıker

1989 yılında Ankara’da doğdu. Lise eğitimini Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Endodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. 2017 yılından itibaren Özel Med-Diş Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde Kanal Tedavisi (Endodonti) Uzmanı olarak çalışmaktadır. Türk Endodonti Derneği ve Amerikan Endodonti Derneği üyesidir. İngilizce bilmektedir.
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr. Dt. Arda Gürmeriç

1965 yılı Mayıs ayında doğdu. Orta ve lise eğitimini Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi’nde tamamladı. 1984 yılında başladığı Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesinden 1989 yılında mezun oldu. Aynı yıl başladığı Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Doktora eğitimini 1995 yılında tamamlayıp Çene Cerrahisi dalında uzman doktor oldu. 1995 yılında kurduğu kliniğinde 25 yıl boyunca hastalarına hizmet verdi. 2020 itibariyle Med-diş ailesinin bir üyesi olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Almanca ve İngilizce bilmektedir. Evli ve muhteşem bir kız çocuk babasıdır.
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

Uzm. Dt. Emre Diker

1991 yılında Malatya’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamladıktan sonra, lisans eğitimini aldığı Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu. Uzmanlık eğitimine yine aynı üniversitenin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda başladı. 2020 yılında The Ohio State University College of Dentistry ’de misafir araştırma görevlisi olarak çalışmalarına devam etti. Uzmanlık eğitimini 2021 yılında tamamlayarak Protetik Diş Tedavisi alanında uzman doktor ünvanı aldı. 2021 yılından itibaren Özel Med-Diş Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde Protetik Diş Tedavisi uzmanı olarak çalışmaktadır. Mesleki uzmanlık ve ilgi alanları estetik diş hekimliği, dijital gülüş tasarımı, Cad/Cam uygulamaları, dental implant üstü protetik tedaviler, cerrahi kılavuzlar ve dijital implant planlaması, klasik protetik tedavilerdir. Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği (TPİD), International Team for Implantology (ITI), Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği (EDAD), Osseointegrasyon Derneği (OSSEDER), Computer Aided Dentistry Academy (CADA) üyesi olduğu bilimsel topluluklardır. İngilizce bilmektedir
Çocuk Diş Hekimi (Pedodontist)

Uzm. Dt. Gözde Yıldız Cebeci

1990 yılında Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini aldığı Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu. 2017 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı’yla yerleştiği Kırıkkale Üniversitesi Pedodonti Anabilim Dalı’ndaki uzmanlık eğitimini 2021 yılında tamamlayarak Çocuk Diş Hekimi unvanını aldı. Türk Pedodonti Derneği üyesidir. İngilizce bilmektedir.